Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Що потрібно знати, якщо ви створили нову декларацію на основі попередньої?

Дата: 18.02.2022 09:00
Кількість переглядів: 162

Фото без опису

 Створення декларації на основі попередньої — один із найзручніших способів автоматичного перенесення даних. Проте ним варто користуватися з обережністю. Цього року ви маєте перевірити не лише актуальність даних у розділах, але і зважати на нові та оновлені блоки.

    Для того, щоби ви випадково не помилилися, НАЗК підготувало матеріал із картинками по розділах, які обов’язково потрібно перевірити на актуальність інформації.

Оновлення блоків пов’язані із запровадженням Верховною Радою нового адміністративно-територіального устрою, рішенням Ради національної безпеки й оборони (РНБО), що стосується іноземного громадянства, та змінами, необхідними для подальшого полегшення процесу декларування.

Ми розуміємо, що такі зміни можуть викликати незручності для декларантів. Тому НАЗК зробило зі свого боку все можливе, щоби суб’єктам було зручно заповнювати ці дані, зробивши процес користування Реєстром декларацій більш інтуїтивним.

    Ознайомитися з матеріалом можна за посиланням: https://bit.ly/3BoowCd

Нагадуємо, що кампанія декларування триває до 31 березня 2022 року.

У вас залишилися питання щодо подання декларації? Отримайте роз’яснення в зручному для себе форматі:

Важливо пам’ятати! Необхідно вказати в декларації належне вам та членам вашої сім’ї майно (на праві власності, володіння та/або користування), а також його вартість. Якщо така інформація не вказана, НАЗК може виявити це ІТ-інструментом, після чого розпочати перевірку вашої декларації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора