Вишиванку одягаємо - Україну прославляємо!

Дата: 20.05.2022 15:00

Вишиванку одягаємо - Україну прославляємо!

Українці завжди вирізнялися серед інших народів Європи. Наш національний одяг, подібно до мови, культури і традицій - це один із символів ідентифікації себе серед загалу чужинців, як на Батьківщині, так і за кордоном. Українська вишиванка завжди була оберегом для тих, хто її носив. Їх барвистість, ошатний вигляд вносять у наше життя радість, красу і свято. У часі війни важливо розуміти, що коли ми одягаємо вишиванку, то вбираємося не у звичайну сорочку, а в одяг сили. Його споконвіку носили наші предки - від трипільців і русичів до упівців і дисидентів-шістдесятників. Сьогодні Україна, у День вишиванки, єднається у піднесеному настрої через приналежність до тисячолітньої історії українства.. Бажаємо, щоб українська вишиванка щодня охороняла всіх нас, надихала та давала сили йти до перемоги. СЛАВА УКРАЇНІ!!!