Дата: 16.02.2022 15:20

Отинійська селищна рада відповідно до законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, розпорядження селищного голови від 15 лютого 2022 року № 16 - О «Про оголошення конкурсу на вакантні посади в орган місцевого самоврядування Отинійську селищну раду» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

ВІДДІЛ ОСВІТИ

- спеціаліст І категорії Відділу освіти

Вимоги до кандидатів на посаду спеціаліста відділу: вища педагогічна освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи, упевнений користувач ПК.

ВІДДІЛ ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

- державний реєстратор

Вимоги до кандидатів на посаду спеціаліста відділу:

Вища юридична освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом на державній службі не менше 1 року або стаж роботи  в інших сферах управління не менше 3 років, упевнений користувач ПК.

ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ

- головний спеціаліст

Вимоги до кандидатів на посаду спеціаліста відділу:

Вища освіта (економіст, фінансист) не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, упевнений користувач ПК.

ВІДДІЛ ЗАГАЛЬНОЇ, ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ ТА КАДРОВОЇ РОБОТИ

- головний спеціаліст-юрист

Вимоги до кандидатів на посаду спеціаліста відділу:

Вища юридична освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, упевнений користувач ПК.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до Отинійської селищної ради документи: заяву про участь у конкурсі; заповнену особову картку форми «П-2ДС» з додатками; дві фотокартки розміром 4×6; копії документів: про освіту з додатками, посвідчення особи, ідентифікаційного коду (військового квитка для військовозобов’язаних); декларацію за 2021 рік.

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.

Отинійська селищна рада повідомляє про наявність вакантної посади інспектора з благоустрою відділу житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку (далі – інспектор з благоустрою).

Кваліфікаційні вимоги – повна або базова вища освіта відповідного напряму.

Кандидатам на зайняття вакантної посади необхідно подати до Отинійської селищної ради наступні документи:

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- копію документа про освіту;

- автобіографію та/або резюме (за вибором кандидата);

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи.

Особа може надати інші документи, які можуть підтверджувати її професійні та/або моральні якості.

Подати заяву та інші документи, а також одержати додаткову інформацію щодо участі у конкурсі можна за адресою:

смт Отинія, вул. Шевченка, 2,  тел. 0 3433 6-22-85.