Кожна дитина має зростати у сім'ї.

Дата: 10.02.2022 15:55

Кожна дитина має зростати у сім'ї.

28 лютого 2022 року буде проводитись навчання для кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі Івано- Франківським обласним центром соціальних служб.

Патронатна сім’я – це тимчасова форма влаштування дитини у сім’ю, де термін перебування дитини не може перевищувати трьох місяців. Коли є обставини, що обґрунтовують необхідність і доцільність перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя триваліший термін, орган опіки та піклування може його продовжити, однак не більше ніж до шести місяців.

Прии?омна сім’я – це сім’я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, яка добровільно взяла на виховання та для спільного проживання від 1 до 4-х дітеи?-сиріт чи дітеи?, позбавлених батьківського піклування.

В разі утворення прии?омноі? сім’і? прии?омні батьки беруть дітеи? на власну житлову площу за наявності відповідних санітарно-гігієнічних та побутових умов.

Якщо Ваше серце не баи?дуже до дитячоі? долі і Ви маєте бажання і можливість допомогти хоча б одніи? дитині звертаи?тесь до нас:

Служби у справах дітеи? Отинійської селищної ради

тел.: +38 (099) 511 29 81