Внесено зміни до форм заяв про отримання та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, а саме перелік категорій іноземних працівників у відповідних формах заяв доповнено „гіг-спеціалістом”.

Дата: 10.02.2022 15:57

Коломийська міськрайонна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості звертає увагу, що постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2022 № 13 „Про внесення змін у додатки 1 і 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 858” внесено зміни до форм заяв про отримання та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, а саме перелік категорій іноземних працівників у відповідних формах заяв доповнено „гіг-спеціалістом”.

Заява  про внесення змін до дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства додаток 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 858 залишилася без змін.