Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Повідомлення RASFF: виявлено 2–хлоретанолу в екстракті бамбука.

Дата: 31.01.2022 15:45
Кількість переглядів: 203

Повідомлення RASFF: виявлено

2–хлоретанолу в екстракті бамбука.

Фото без опису

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшло повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 21.01.2022 р. №2021.3949 стосовно виявлення 2–хлоретанолу (> 2,5 мг/кг – ppm) в екстракті бамбука, що експортувався в якості харчової добавки Bamboo Silicon з Франції (виробник: Laboratoire Phytobiologic Francais, Rosheim) до України (отримувач: ТОВ «Компанія Вітамакс», просп.. Науки, 11А, м. Київ, 03028).

Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в івано-Франківській області за тел.: (0342) 51-13-89 або звертайтесь до територіальних управлінь.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора