Х ювілейний фестиваль-розколяда "З нами Бог"

Дата: 17.01.2022 20:46

Х ювілейний фестиваль-розколяда

«З нами Бог»

16 січня 2022 р. у храмі Зіслання Святого Духа в Отинії відбувся Х ювілейний фестиваль-розколяда «З нами Бог». Як і кожного року фестиваль об’єднав колективи містечка, громади, а також щиро та радісно зустрів запрошених гостей. Привітали всіх з величними різдвяними святами настоятель деканального Храму Зіслання Святого Духа Української греко-католицької церкви, протопресвітер, отець мітрат Василь Мельничук, голова Отинійської селищної ради Олег Савчук, депутат Івано-Франківської обласної ради Олександр Левицький.

Впродовж мистецького дійства у храмі колядки, щедрівки та віншування дарували: колектив учнів та викладачів Отинійського ліцею - керівник Володимир Андрійчук, вокальний ансамбль «Гармонія» смт. Отинія - керівник Володимир Андрійчук, хор деканального храму Зіслання Святого Духа Української греко-католицької церкви смт. Отинія - регент Олег Рабинюк, молодіжний хор «Пентекосте»деканального храму Зіслання Святого Духа Української греко-католицької церкви смт. Отинія - регент Ірина Харевич, хоровий колектив та оркестр народної музики «Отинійські музики» Будинку культури смт. Отинія - керівники Мирослава Малярчук. Та Оксана Курчій, хор викладачів та ансамбль духових інструментів Отинійської дитячої музичної школи - керівники Людмила Христан та Назарій Богаченко, колектив Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій під керівництвом Вікторії Новіцької, гурт працівників культури «Водограй», керівник Ярослав Лесюк, солісти Владислава Процак, Вадим Вавренюк та Марина Романюк. Зачаровували Вертепні дійства християнських спільнот с. Лісна Слобідка, с. Виноград.

Завершилося дійство спільним виконанням традиційної отинійської колядки «Вночи». З побажаннями миру, здоров’я, щастя, добробут і надію на довге й щасливе життя в Божій ласці всі присутні заколядували величне «Бог предвічний».

Всі діти – учасники Розколяди отримали від депутата обласної ради Олександра Левицького безкоштовні квитки на ковзанку у м. Івано- Франківськ, якими зможуть скористатися до 11 березня.

Під мелодії колядок, у виконанні ансамблю духових інструментів, присутні вийшли на церковне подвір’я, де мали можливість скуштувати отинійських пампушок.