Урочисте відкриття новорічної ялинки.

Дата: 20.12.2021 14:16

Урочисте відкриття новорічної ялинки.

19 грудня 2021 року, у день великого християнського свята Миколая Чудотворця, у Отинії засяяла головна новорічна ялинка громади. Дійство розпочалося з виступу вихованців закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Веселка» тематичними композиціями «Ігри сніговичків та білочок» та «Танок ангелят». Разом з учасниками театральної студії «Ватага», керівник Христина Новаковська, присутні поринули у зимову казку, в якій добро перемагає зло. З найкращими побажаннями усіх привітав Святий Миколай. Молитовно благословив краян настоятель деканального Храму Зіслання Святого Духа, Української греко-католицької церкви, протопресвітер, отець мітрат Василь Мельничук. З привітальним словом до громади звернулися голова Отинійської селищної ради Олег Савчук, депутат Івано-Франківської обласної ради Олександр Левицький. Гарного, святкового настрою глядачам додали виступи юної співачки Ангеліни Стефурак, вокального ансамблю «Гармонія» під керівництвом Володимира Андрейчука та хорової групи народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Прикарпаття» Будинку культури смт. Отинія під керівництвом Мирослави Малярчук.