В рамках проєкту "Педагоги - науковці - освітянам - практикам" відбулася  онлайн зустріч.

Дата: 16.12.2021 15:46

В рамках проєкту "Педагоги - науковці - освітянам - практикам" відбулася  онлайн зустріч вчителів та  випускників ліцеїв Отинійської селищної ради з професором Лаппо В.В. та завідувачкою кафедри педагогіки і психології Поясик О. І. Коломийського навчально-наукового інституту. Учасники зустрічі мали можливість ознайомитися з умовами науково-дослідницької роботи про які повідомила професор  Лаппо В. В. , про умови вступу  до Коломийського навчально-наукового інституту 2022 р. розповіла доцент  Поясик О. І. Цікавим є те, що навчаючись в інституті студенти закладу мають можливість здобути освіту у Вищій Школі Лінгвістичній  м. Ченстохова (Польша).