Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії коронавірусу.

Дата: 06.12.2021 12:09

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії  коронавірусу.

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області продовжує щоденний моніторинг дотримання протиепідемічних заходів шляхом проведення раптових перевірок на підконтрольних об’єктах.

Так за останній тиждень – період з 29 листопада до 05 грудня 2021 року (із врахуванням вихідних днів) – спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в області здійснили 1729 моніторингових відвідувань, виявили 162 порушення (9%), склали 139 протоколів, надали 59 пропозицій.

Щоденно працювало від 19 до 24 робочих груп за участі представників територіальних громад та працівників Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Зокрема перевірено:

- закладів громадського харчування – 263, виявлено 22 порушення (8%), складено 17 протоколів, надано 6 пропозицій;

- об’єктів торгівлі продовольчими товарами – 732, виявлено

84 порушення (11%), складено 76 протоколів, надано 27 пропозицій;

- об’єктів торгівлі непродовольчими товарами – 476, виявлено 33 порушення (7%), складено 29 протоколів, надано 13 пропозицій;

- агропродовольчих ринків – 25 перевірок,  виявлено 3 порушення (12%), складено 3 протоколи, надано 1 пропозицію;

- дитячих дошкільних закладів – 20, виявлено 1 порушення (5%), складено 1 протокол, надано 1 пропозицію;

- закладів загальної середньої освіти – 45, виявлено 6 порушень (13%), складено 3 протоколи, надано 4 пропозиції;

- перукарень – 63, виявлено 6 порушень (9,5%), складено 4 протоколи,  надано 5 пропозицій;

- інших закладів (спортзали, фітнес-клуби, аптеки тощо) – 105, виявлено 7 порушень (6,6 %), складено 6 протоколів, надано 2 пропозиції.

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання, краян та гостей області:  перервати ланцюг захворюваності можна лише шляхом дотримання протиепідемічних вимог та вакцинації.

Значно знизять ризики для здоров’я щоденні нескладні правила: маски у громадських місцях, миття з милом та дезінфекція рук, дотримання соціальної та фізичної дистанції, уникання масових скупчень.

Наголошуємо:  Вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби і рятує життя. Тож вакцинуйтесь і заохочуйте щеплення серед родичів та друзів!