Дата: 23.11.2021 16:33

Сьогодні до Отинійської селищної ради завітали представники центру постраждалим від домашнього насильства  Карітас_Коломия щодо протидії домашнього насильства та проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Також взяли участь: представник з ювенальної привенції Петро Михайлюк, відділ соціального захисту населення Отинійської селищної ради, представники реабілітаційного центру, соціальний педагог Отинійського ліцею, психолог Отинійського ПЛЕТ.

В ході зустрічі було обговорено план дій, заходів та допомоги що надається постраждалим від домашнього насильства.

ДЕ І ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ

• Викликай Поліцію - 102
  • Звертайся на Національну "гарячу" лінію із попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації - 116 123
  • Єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги - 0 800 213 103

Також на базі Карітас_Коломия створено центр постраждалим від домашнього насильства, який надає відповідні послуги:

• консультація юриста, юридичний супровід;
  • консультація психолога;
  • тимчасовий притулок;
  • корекційна робота з особами, що вчиняють насильство;
  • соціальний супровід;
  • допомога в працевлаштуванні та відновлення документів, оформлення соціальних виплат.

Фото без опису???????