До уваги мешканців та суб’єктів підприємницької діяльності!

Дата: 17.11.2021 14:55

До уваги мешканців та суб’єктів підприємницької діяльності!

Рішенням XIV сесії Отинійської селищної ради VIII демократичного скликання від 05.11.2021 № 467-14/2021 затверджено Правила благоустрою населених пунктів Отинійської селищної територіальної громади

( https://rada.info/upload/users_files/04356705/655b39f8b1be2424a31274aabbb0d14a.pdf )

Правилами встановлюються вимоги щодо благоустрою та утримання територій об’єктів благоустрою територіальної громади, регулюються права та обов’язки учасників правовідносин у сфері благоустрою, встановлюється порядок комплексного розчищення та озеленення територій, а також комплекс соціально-економічних, організаційно-правових та екологічних заходів з покращення мікроклімату, санітарного очищення, з метою раціонального використання території громади, належного утримання та охорони.

Правила є обов’язковими для виконання всіма органами державної влади, комунальними підприємствами, об'єднаннями громадян, юридичними (усіх форм власності) та фізичними особами, які перебувають на території громади.

За невиконання або неналежне виконання вимог Правил винні особи несуть відповідальність передбачену статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, Законом України «Про благоустрій населених пунктів», іншими нормативно-правовими актами, рішеннями Отинійської селищної ради та виконавчого комітету Отинійської селищної ради.

Порушення правил благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу: на громадян – від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн), на суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн).