Дата: 28.10.2021 11:40

27 жовтня 2021 р. в Обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка відбулося нагородження переможців обласного конкурсу «Краща бібліотека року»,

серед якихдиректори, завідувачки та бібліотекарі публічних бібліотек та бібліотек-філій територіальних громад області.

Привітати та нагородити переможців завітали начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації Володимир Федорак, заступниця начальника Мирослава Корнелюк, літературний критик, літературознавець, кандидат філологічних наук Євген Баран, директорка Івано-Франківської обласної бібліотеки для юнацтва Світлана Шаган.

Директорка обласної книгозбірні Людмила Бабій відзначала вагому роль бібліотек для мешканців громад у проведенні соціокультурної діяльності, впровадженні інновацій та нових форм роботи.

У номінації "Бібліотекатериторія творчості» перемогу здобула бібліотека с. Виноград Отинійської селищної ради, завідувачка Марія Осадца. Переможці нагороджені грамотами та подарунковими наборами книг.