Футбольний турнір пам’яті загиблого уродженця с. Ворона Івана Дубея, присвячений Дню захисників та захисниць України.

Дата: 15.10.2021 10:56

Футбольний турнір памяті загиблого уродженця с. Ворона Івана Дубеяприсвячений Дню захисників та захисниць України.

14 жовтня 2021 року на стадіоні смт. Отинія відбувся футбольний турнір памяті загиблого уродженця с. Ворона Івана Дубея, присвячений Дню захисників та захисниць України. Перед початком футбольних матчів на кладовищі с. Ворона о. Юрій Боєчко відслужив панахиду на могилах учасників війни на Сході України Івана Дубея та Миколи Ковальського.

У турнірі взяли участь команди с. Кривотули, смт. Отинія, с. Ворона. Перемогу у турнірі здобула команда с. Ворона. Голова Отинійської селищної ради Олег Савчук нагородив переможців кубком. Всі команди та сини померлих учасників бойових дій Івана Дубея та Миколи Ковальського отримали мячі від Громадської спілки Івано-Франківської обласної асоціації футболу.