Презентація книжки Миколи Голея «З наших» у с. Глибока

Дата: 05.10.2021 08:40

Презентація книжки Миколи Голея «З наших» у с. Глибока

Погожої осінньої днини 3 жовтня 2021 року у клубі с. Глибока відбулася непересічна подіяпрезентація книжки Миколи Голея «З наших». Микола Голейукраїнський поет, громадський діяч, уродженець села Бонарівка Ряшівського повіту Львівського воєводства (Польща). 1945 року його сімю, як і багато тисяч українців примусово депортували в Україну. Проживає Микола Пилипович у м. Снятин. Творчість Миколи Голея відкрилася в час незалежної України. Тематика творівспогади про рідну землю, драматичні долі переселених українців. У книжці «З наших» висвітлено досягнення видатних бонарівян. На зустріч завітали гості з Києва, Львова, Снятина та Отинійський селищний голова Олег Савчук. У переповненій глядацькій залі панувала тепла атмосфера, а гарний настрій дарували своїми піснями учасники фольклорного колективу «Бонарівка».