Зі святом Різдва Пресвятої Богородиці.

Дата: 21.09.2021 08:15

Зі святом Різдва Пресвятої Богородиці.

Сьогодні християни відзначають одне з найвеличніших свят – Різдво Пресвятої Богородиці. Адже саме в цей день з’явилася на світ діва Марія. Мати нашого Бога Ісуса Христа!

Божа Мати є великою праведницею, помічницею і заступницею людей, яка народженням Христа зробила перший крок до вічного спасіння усіх людей.

Нехай Пресвята Богородиця допоможе усім, хто до неї приходить. Вітаю вас з цим великим  святом! Нехай його велич і чистота подарує вам радість і щастя, а віра стає тільки щирішою і міцнішою. Бажаю  миру, радості в сім'ях та успіхів у справах. Нехай Пресвята Діва оберігає  вас і ваших близьких, наповнює душу світлом, любов'ю і милосердям.

З повагою Отинійський селищний голова                                      Олег Савчук