Відзначення Дня фізичної культури і спорту та турнір з міні-футболу, присвячений Дню захисників та захисниць України.

Дата: 17.09.2021 15:52

Відзначення Дня фізичної культури і спорту

та турнір з міні-футболу,

присвячений Дню захисників та захисниць України.

17 вересня 2021 року на стадіоні смт. Отинія відзначили День фізичної культури та спорту. Під звуки державного гімну України, кандидат у майстри спорту, срібна призерка чемпіонату України серед школярів з боксу Марія Мандзюк підняла прапор України. З вітальним словом виступив Отинійський селищний голова Олег Савчук. У своєму виступі Олег Іванович зазначив важливість розвитку у громаді різних видів спорту, побудови спортивних майданчиків у всіх старостинських округах. Грамотами селищної ради нагороджено кращих спортсменів, призерів чемпіонатів України та Європи з боксу. Також відзначили грамотами Володимира Годованця - кандидата в майстри спорту з пауерліфтингу, найсильнішу людину Прикарпаття, Романа Остапіва - чемпіон області з пауерліфтингу. Подякою відзначений очільник з пауерліфтингу Михайло Лесів.

Далі продовжили естафету юні футболісти з Отинійського, Виноградського, Воронського, Струпківського та Ліснохлібичинського ліцеїв. Головний суддя турніру з міні-футболу, присвяченого Дню захисників та захисниць України, заслужений вчитель України Іван Конюк привітав всіх учасників та побажав командам результативної гри. За підсумками матчів визначено переможців:

І місце – команда Ліснохлібичинського ліцею;

ІІ місце – команда Отинійського ліцею;

ІІІ місце – команда Струпківського ліцею.

Команда Ліснохлібичинського ліцею візьме участь у районному турнірі.