День села Угорники.

Дата: 06.09.2021 14:59

День села Угорники.

5 вересня 2021 року с. Угорники зібралося на святкування Дня села. Цьогоріч день села відбувалося вчесть відзначення 30-ої річниці незалежності нашої країни. Подвіря сільського клубу в цей день приваблювало всіх охочих зробити памятну фотографію на тематичних фотозонах, наймолодші жителі Угорник весело забавлялися на дитячих атракціонах. На сільському стадіоні відбувся футбольний матч на першість району між командами ФК Угорники та ФК Лісна Слобідка.

Молитовно благословив свято і громаду села на процвітання настоятель церкви Преподобної Параскеви Сербської отець Михайло. З вітальним словом виступив Отинійський селищний голова Олег Савчук, депутат обласної ради Олександр Левицький, уродженець села - український політик, науковець, доктор юридичних наук, професор, автор книги «Угорникиетноісторичний нарис» Володимир Кафарський, староста Угорницького старостинського округу Ярослав Лудчак. Подяками селищного голови відзначені активні жителі села, підприємці та працівники установ.

Святковий концерт розпочали вихованці дошкільного навчального закладу «Сонечко» під керівництвом Віталія Крицького. Щирими оплесками вітали глядачі виступи вокального ансамблю дівчат Угорницької гімназії під керівництвом Віталія Лесюка, танцювального колективу під керівництвом Ольги Атаманюк, хору, жіночого вокального ансамблю та чоловічого вокального ансамблю клуб с. Угорники під керівництвом Ярослава Лесюка, вокального ансамблю дівчат під керівництвом Вікторії Новіцької, солістів Василя Гереги, Марічки та Вікторії Новіцької, Христини Пасакас та Михайла Поплавського, учасників театральної студії «Ватага» під керівництвом Христини Новаковської, учасників народного аматорського драматичного колективу «Горно» під керівництвом Віталія Крицького. Окрасою свята став виступ народного аматорського хореографічного колективу «Тайстра» клубу с. Ворона.

Завершилося святкування гучною народною забавою у супроводі гурту «Горицвіт»