Дата: 06.09.2021 08:10

У зв’язку з плановими роботами 16.09.2021 з 07:00 по 20:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:
    - Боднарівка (вул.Підлісна, вул.С.Боднарівка)
    - Голосків (вул.Веньгри, вул.Героїв Майдану, вул.Гуцульська, вул.І.Франка, вул.Кірова, вул.Л.Українки, вул.М.Грушевського, вул.Незалежності, вул.О.Довбуша, вул.Перемоги, вул.Січ Стрільців, вул.Т.Шевченка, вул.Українська, вул.Ф Карпінського, вул.Церковна, вул. Л.Українки, вул. О.Довбуша, вул. Чкалова, вул.Новосілка, вул.Ю.Гагаріна, вул.Чкалова, вул. Хощ, вул.Ковалівка, вул. Гагаріна)
    - Лісний Хлібичин (вул.Л.Українки, вул.Лісова, вул.Т.Шевченка, вул.Українська, вул.Ю.Гагаріна, вул. Зелена, вул. Ю.Гагаріна, вул. Т.Шевченка)
    - Молодилів (вул.Л.Українки, вул.Українська, вул. Українська)
    - Сідлище (вул.Українська, вул.Молодіжна, вул.Робітнича, вул. Молодіжна, вул. Робітнича)
    - Скопівка (вул.О.Довбуша, вул.Т.Шевченка, вул.Українська, вул. Т.Шевченка)
    - Станіславівка (вул.1 Травня, вул.І.Франка)
    - Угорники (вул.Берегова, вул.І.Франка, вул. І.Франка)
    - Хоросна (вул.T.Шевченка, вул.Ю.Гагаріна)
 зв’язку з плановими роботами 17.09.2021 з 09:00 по 16:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:
    - Отинія (вул.Лази Гайові, вул.Лазо-Лісові, вул.Лази, вул. Лазо)
У зв’язку з плановими роботами 20.09.2021 з 08:00 по 17:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:
    - Лісний Хлібичин (вул.Т.Шевченка)

У зв’язку з плановими роботами 20.09.2021 з 08:00 по 20:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:
    - Угорники (вул.Берегова, вул.І.Франка, вул. І.Франка)

У зв’язку з плановими роботами 21.09.2021 з 08:00 по 17:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:
    - Лісний Хлібичин (вул.Жовтнева, вул.Коцюбинського)