Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Припинено обіг небезпечного морозива!!!

Дата: 27.08.2021 13:38
Кількість переглядів: 501

Припинено обіг небезпечного морозива!!!

 

                                   Фото без опису

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує операторів ринку харчових продуктів та споживачів про проведені Держпродспоживслужбою заходи щодо припинення обігу невідповідної продукції – морозива, у виробництві якого використовувався стабілізатор Lygomme 
 (05 серпня 2021 на сайті Головного управління було розміщено інформацію щодо надходження інформаційних повідомлень через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 27 липня 2021 року № 2021.3976 та від 30 липня 2021 року № 2021.3976-fup2 стосовно виявлення несанкціонованої речовини етиленоксид в стабілізаторі Lygomme, що використовувався у виробництві морозива, що експортувався з Франції (виробник: Mars Wrigley Comfeetionery, Steinbourg) до України (отримувач: ТОВ «ТОРГОВА ФІРМА «РУДЬ», вул. Тваринників,8,с. Шпитьки, Бучанський район, Київська область, 08122).

Відповідно процедури  простежуваності в обліковій системі ТОВ «ТОРГОВА ФІРМА «РУДЬ» створені інформаційні реєстри з переліком закладів торгівлі, в які було відвантажено згадану продукцію. Слід відмітити, що вказане морозиво буде ідентифіковано червоним маркуванням «НЕБЕЗПЕЧНА ПРОДУКЦІЯ», вилучено з торгівельних мереж та направлено на склад ТОВ «ТОРГОВА ФІРМА РУДЬ» для відокремленого зберігання з наступним поверненням виробнику для подальшої утилізації.

ТОВ «ТОРГОВА ФІРМА РУДЬ» надала відомість щодо відвантаження продукції до торгівельних закладів України, зокрема отримувачем морозива  на Івано-Франківщині є ФОП Федик Н.Р. (вул. Левинського,1 а , м. Івано-Франківськ.

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє споживачів та операторів ринку харчових продуктів про те, що ФОП Федик Н..Р припинено відвантаження продукції ТМ «Марс»  (морозиво «Snickers» 48гр/24, морозиво «Baunty» 39гр/24, морозиво «Twix» 40гр/24), відкликано залишки згаданої продукції з торгівельних мереж та роздрібних торгових точок Прикарпаття. Залишки повернуто виробнику:

  • морозиво «Baunte»  39гр/24        в кількості          10949 шт.;

  • морозиво «Snickers» 48гр/24      в кількості          18094 шт.;

  • морозиво «Twix»  40гр/24          в кількості            7255 шт.

Підставою для відклику невідповідної продукції, морозива вищезгаданого виробника в виробництві якого використовувався стабілізатор Lygomme в якому виявлено несанкціоновану речовину етиленоксид, стало повідомлення Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та лист ТОВ «ТОРГОВА ФІРМА РУДЬ» від 07.08.2021.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора