Стан виплати заробітної плати на 1 липня 2021 року

Дата: 04.08.2021 16:25

Стан виплати заробітної плати

на 1 липня 2021 року

Головне управління статистики інформує.

Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, установ, організацій області (юридичних осіб, активних на початок року, з урахуванням цензу за кількістю                 найманих працівників) протягом червня 2021р. збільшилася на 4,8%, або            на 2,1 млн.грн, і на 1 липня 2021р. склала 47,2 млн.грн, що становить 1,9% фонду оплати праці, нарахованого за червень 2021р.

Основна частка суми боргу із виплати заробітної плати припадала на сферу транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (46,4%) та промисловість (43%).

Найбільш суттєве збільшення суми невиплаченої заробітної плати у червні 2021р. спостерігалося на підприємствах транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (на 1,2 млн.грн) та промисловості (на 629,5 тис.грн); зменшення заборгованості відбулося у сфері охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (на 12,3 тис.грн), сфері надання інших видів послуг (на 3,8 тис.грн) та на підприємствах оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (на 3,3 тис.грн).

Кількість працівників, які вчасно не отримали заробітну плату,             на 1 липня 2021р. становила 1721 особу, або 0,9% від середньооблікової кількості штатних працівників, зайнятих в економіці. Кожному із зазначених працівників не було виплачено в середньому по 27,4 тис.грн, що у 2,1 раза перевищує середню заробітну плату за червень 2021р.

Заборгованість із виплати заробітної плати за рахунок бюджетних коштів на 1 липня 2021р. відсутня.

Довідки за телефоном: (0342)79-20-09; e-mail: ifgus@ifstat.gov.ua.

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-OPLATA_PRACI.htm