День села Сідлище

Дата: 26.07.2021 14:19

День села Сідлище

25 липня 2021 року чисельна громада села Сідлище, а також Станіславівки та Хоросно, вперше зібралася на святкування Дня села. На свято завітали поважні гості голова Отинійської селищної ради Олег Савчук, депутат Івано-Франківської обласної ради Олександр Левицький, депутат Отинійської селищної ради Євген Очеретяний, керуюча справами Отинійської селищної ради Катерина Соботник. Молитовно благословили свято та настоятель церкви храму Петра і Павла Української греко-католицької церкви с. Сідлище о. Василь Куриляк та настоятель храму Пресвятої Тройці Православної церкви України с. Молодилів о. Василь Кіндратюк. За давнім українським звичаєм голові селищної ради вручили коровай. У вітальних словах голова Отинійської селищної ради Олег Савчук та депутат обласної ради Олександр Левицький зазначили важливість проведення Днів села під час яких влада має можливість спілкуватися з жителями сіл та знати їх насущні проблеми. Сідлищенська староста Наталія Годованець подякували громаді та всім хто допоміг в організації свята. З нагоди відзначення Дня села селищна рада виділить 10 тис. грн. на потреби сідлищан. Грамотою Отинійського селищного голови за багаторічну сумлінну працю нагородили бібліотекаря бібліотеки с. Сідлище Галину Голод. Подякували за захист територіальної цілісності України учаснику антитеростичної операції Руслану Кварцяному. У святковому концерті взяли участь мистецькі колективи Будинку культури с. Лісний Хлібичин, а саме хореографічний колектив «Мрія» під керівництвом Людмили Мехіної, вокальне тріо дівчат, солісти Марина Бендасюк, Іванна Вишиванюк, Володимир Притуляк та Мар’ян Козачок. Місцеві аматори в цей день зі сцени дарували своїм односельцям пісні, танці, сценки, вірші і гуморески. Теплими оплесками вітали присутні виступи вокального ансамблю дівчат, жіночого вокального ансамблю, чоловічого вокального ансамблю, солістів Тетяни Зарецької, Любові Гуцуляк, Олега Рибака, Людмили Зарецької, Соломії Зарецької, Людмили Ковальчук. Фінальним акордом концерту стало виконання пісні про Україну усіма учасниками колективів. Святкування продовжилося народною забавою, також для найменших жителів села діяли атракціони.