Святковий концерт «Збудуємо державу разом» з нагоди 25-ої річниці Конституції України та Дня молоді

Дата: 29.06.2021 13:48

27 червня 2021 року в Будинку культури смт. Отинія відбулися урочистості та святковий концерт «Збудуємо державу разом» з нагоди 25-ої річниці Конституції України та Дня молоді. Благословив урочистості настоятель деканального Храму Зіслання Святого Духа, Української греко-католицької церкви, протопресвітер, отець мітрат Василь Мельничук. Привітав з державними святами Отинійську громаду селищний голова Олег Савчук, зазначивши важливість прийняття Конституції задля подальшого розвитку держави. Також він нагадав про війну, яка триває і наших захисників, що згідно основного закону захищають її територіальну цілісність. В святковому концерті взяли участь колективи та виконавці:

- вихованці дошкільного навчального закладу ясла-садок «Веселка» селища Отинії:

- народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Прикарпаття» Будинку культури смт. Отинія, керівники Мирослав та Людмила Марцінківи, Оксана Курчій та Ірина Харевич;

- театральна студія «Ватага» під керівництвом Христини Новаковської;

- народний аматорський танцювальний колектив «Тайстра» клубу с. Ворона, керівник Світлана Кобилянська;

- народний аматорський ансамбль «Сопілкарі» Будинку культури с. Лісний Хлібичин, керівник заслужений працівник культури України Іван П’ятничук;

- вокальне тріо дівчат Будинку культури с. Лісний Хлібичин.

- студія танцю «Імперія» під керівництвом Мар’яни Морозової.

- солісти Марина Романюк, Ангелінка Зарецька, Оксана Кучеренко, Олег Рибак, Володимир Притуляк.

Отинійський селищний голова Олег Савчук подякував всім учасникам концерту та побажав нових творчих звершень.