Привітання з Міжнародним днем захисту дітей.

Дата: 01.06.2021 10:13

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян  нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Немає кращої пори у житті людини, як дитинство.  Цей прекрасний, безтурботний період залишає у душі кожного відголосок теплих спогадів,  які протягом усього життя допомагають долати перешкоди та негаразди.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, навчально – виховних закладів, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей підростаючого покоління, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитини.

Від імені Отинійської селищної ради  щиро бажаю вам, дорогі юні друзі щасливого і безтурботного дитинства, міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку.

Нехай здійсняться всі ваші мрії та задуми.

З  повагою    голова  селищної  ради               Олег  Савчук