День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 07.05.2021 15:55

Фото без опису      8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

З  цієї нагоди, 7 травня 2021 року,  в селищі Отинії відбулося пам’ятне віче “Пам’ять, яка нас об’єднує». У заході взяли участь керівництво та працівники відділів селищної ради, учні Отинійського ліцею та професійного ліцею енергетичних технологій, громадськість. Духовенство Української греко-католицької церкви та Православної церкви України піднесли  молитви за всіх невинно убієнних в роки Другої Світової війни. Селищний голова Олег Савчук у своєму виступі зазначив важливість перемоги, до якої 76 років тому доклався ціною великих людських втрат український народ. Боротьба за нашу незалежність триває і сьогодні, адже на Сході України сьомий рік українські військові захищають нашу землю від російського агресора. Ми маємо пам’ятати і виховувати підростаюче покоління в дусі патріотизму і любові до рідної землі.

Пам’ятаємо, перемагаємо!!!!