Івано-Франківський центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України

З серпня 2022 року пацієнти почнуть отримувати електронні рецепти на антибіотики

Пацієнти отримуватимуть електронний рецепт для придбання антибіотиків за власні кошти уже з серпня 2022 року. Це перший етап у впровадженні електронного рецепта на всі рецептурні препарати в Україні та перший крок у розв'язанні проблеми неконтрольованого вживання лікарських засобів.

14:02:29 13.07.2022

14.12.2021, генеральний директор ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України» Руслан Савчук взяв участь у «круглисвому столі» пряченому питанню ведення пацієнтів з туберкульозом

14.12.2021, генеральний директор ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України» Руслан Савчук взяв участь у «круглому столі» присвяченому питанню ведення пацієнтів з туберкульозом амбулаторно на первинному рівні медичної допомоги. Такий захід проводиться вдруге за ініціативи Центру громадського здоров’я України.

11:04:57 15.12.2021