До відома керівників підприємств (суб’єктів господарювання)

У Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України функціонує Робоча група з ідентифікації та категоризації об’єктів критичної інфраструктури (об’єктів інфраструктури, які є важливими для економіки, національної безпеки та оборони, порушення функціонування яких може завдати шкоди життєво важливим національним інтересам) щодо яких визначено Мінінфраструктури секторальним органом у сфері захисту інфраструктури (далі – Робоча група), якою проводиться збір, узагальнення та здійснення попереднього аналізу даних щодо критичної інфраструктури та її функціонування, розгляд отриманої від об’єктів критичної інфраструктури інформації, яка дозволила ідентифікувати об’єкт як об’єкт критичної інфраструктури, категоризація об’єктів критичної інфраструктури та формування секторального переліку об’єктів критичної інфраструктури.

13:21:11 16.05.2023

Відділ житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку закликає відмовитися на Проводи від смертоносної «краси» – пластикових квітів і лампадок

На Провідну  неділю більшість християн традиційно відвідують могили померлих родичів і несуть на цвинтар букети, кошики чи вінки з штучних квітів і пластикові лампадки. Магазини і ринки напередодні Провідної неділі рясніють штучними квітами і лампадками.

08:59:08 19.04.2023

🌳Традиційно весняної пори починається місячник благоустрою.🌳🥀

01 квітня жителі села Угорники і кілька жителів селища Отинія взяли участь у толоці з впорядкування Отинійського кладовища, організованій старостою села Угоники ЛУДЧАКОМ Ярославом Михайловичем і активними жителями села Угорники.

16:09:21 03.04.2023

Представники місцевого самоврядування Івано-Франківської області розпочали навчання новим методам вирішення конфліктів для посилення згуртованості

Методикам використання діалогових підходів під час проведення консультацій з громадськістю навчалися представники 12 громад Івано-Франківської області під час заходу, що відбувся 18 березня 2023 року в місті Івано-Франківськ.

10:29:36 21.03.2023