Відділ житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку

Мінновибухова небезпека!

Вибухонебезпечні предмети важко помітити — їх спеціально виготовляють у зеленому та коричневому кольорах, щоб вони зливалися з навколишнім середовищем.

20:51:27 27.02.2024

Увага сказ!

Сказ – це вірусне захворювання, яке має найвищий рівень смертності серед усіх інфекційних хвороб для людини. Вірус сказу вражає центральну нервову систему і після появи симптомів без вчасно розпочатого лікування стає невиліковним – 100% хворих людей помирають.

20:49:56 27.02.2024

На Прикарпатті масово горить суха трава

Протягом минулої доби рятувальники 17 разів виїжджали ліквідовувати пожежі в екосистемах на території області! Загальна площа всіх пожеж складає майже 5 000 м.кв.

10:04:37 23.02.2024

Відбулося засідання робочої групи з розробки Статуту Отинійської громади

19 лютого в Отинійській громаді Івано-Франківської області відбулося засідання робочої групи з розробки Статуту. У засіданні взяв участь голова громади Олег Савчук, члени робочої групи, а також представники громадської організації «Точка доступу» – координаторка проєкту «Партнерство заради рівних можливостей: співпраця з громадою для інтеграції ВПО» Юлія Житінська та експерт-аналітик Роман Кисленко.

11:54:12 22.02.2024

Долучайтеся до заходу, що відкриває шлях до активної та ефективної участі у житті вашої громади   Громадська організація «Точка доступу запрошує на тренінг «Громадські слухання, громадські звернення, петиції та бюджет участі». Під час заходу ви отримаєте не лише незамінні знання, які допоможуть вам зрозуміти і вплинути на процеси в місцевій владі. Ви зможете зібратися разом, обмінятися ідеями та спланувати подальші спільні кроки  Це ваша можливість стати частиною позитивних змін у громаді!     Об'єднаймо зусилля для нашого спільного майбутнього!  Тренінг відбудеться - 28.02.2024 р. За адресою - селище Отинія, ву. Шевченка 2 -- Отинійська селищна рада (3 поверх, зал-засідань) Починаємо о 13:00

11:51:11 22.02.2024

Шановні жителі нашої громади!

Незважаючи на те, що з 2021 року в громаді запроваджене централізоване вивезення побутових відходів від домогосподарств та від суб’єктів господарської діяльності, на території деяких населених пунктів все ще спостерігаються ділянки забруднені сміттям.

16:19:18 20.02.2024