Відділ з питань соціального захисту населення.

Захисники та захисниці Авторизуйтесь з Дією на новому порталі КМДА і отримуйте послуги від міста комфортніше

Подавайте онлайн-заяви про виплати, навчання, працевлаштування або записуйтесь на консультації з правової допомоги та психологічної адаптації. Де? На порталі Захисників та Захисниць від Київ.Цифровий. Все, що треба, — кліпнути, посміхнутись й авторизуватись з Дія.Підписом

08:50:00 18.05.2024

Житло для ВПО

гр. Вацаб'юк Д Г -- 0683327437 -- пропонує житло для ВПО в обмін на доглдя за ним.

13:52:57 16.05.2024

В Отинійській селищній територіальній громаді зустрілися з родинами загиблих захисників України

Під керівництвом заступниці голови Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації Людмили Сірко відбулося засідання виїзної робочої групи з сім’ями загиблих воїнів Отинійської та Коршівської територіальних громад.

09:40:36 16.05.2024

Олександр Порхун представив проект розвитку ветеранських просторів на другому Міжнародному саміті міст та регіонів

Мінветеранів разом із ветеранською спільнотою розробили проєкт створення ветеранських просторів, який планується масштабувати по всій Україні протягом 2024-2025 років. Концепцію представив виконуючий обов’язки Міністра у справах ветеранів Олександр Порхун під час панелі «Реабілітація жертв війни: медичний, психологічний та соціальний аспекти» в рамках другого Міжнародного саміту міст та регіонів.

15:09:17 10.05.2024

Платформа допомоги врятованим

Наслідки війни не залишили осторонь жодної української родини. Вимушене переміщення та біль втрати, страх і тривожність за своїх близьких – ці та інші відчуття щоденно переживає кожен із нас.

08:31:02 09.05.2024

В Україні працює єдина ветеранська лінія

Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранської спільноти, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць. Її запущено командою Мінветеранів спільно з Червоним Хрестом України у тестовому режимі.

08:30:02 09.05.2024

Сорок вісім нових Центрів життєстійкості відкрилися по всій Україні та приймають відвідувачів

З 1 травня Центри життєстійкості запрацювали у 22 областях України. Всього таких просторів наразі 68. Ще 132 запрацюють упродовж року. Кожен такий Центр облаштований за принципами доступності та безбар’єрності – аби кожен житель громади міг прийти і отримати тут необхідну підтримку.

08:28:36 09.05.2024