Дата: від до Скинути

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Щорічно 15 лютого  в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна  дата приурочена до виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році та  офіційно  була встановлена в Україні 11 лютого 2004 року указом Президента України на заміну радянському Дню пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.

09:16 15.02.2022

Спеціалісти Держпродспоживслужби обговорили з пасічниками Снятинської та  Заболотівської громад вимоги чинного законодавства у сфері бджільництва

16:31 14.02.2022

Під керівництвом голови селищної ради Олега Савчука в понеділок 14 лютого 2022 року, відбулася апаратна нарада.

Під керівництвом голови селищної ради Олега Савчука в понеділок 14 лютого 2022 року, відбулася апаратна нарада за участю секретаря,виконуючої справами (секретаря) виконавчого комітету, начальників відділів та інспектора з обліку та бронювання військовозобов’язаних. На нараді підсумовано роботу за попередній тиждень. Начальники  відділів доповіли про проведену роботу, зазначили проблемні питання та шляхи їх вирішення.

15:07 14.02.2022