«Ви вирішили судитися. З чого починати?».

Щоб захистити свої права, часом не обійтися без звернення до суду. Але для багатьох це занадто складна річ, і часто людина не знає, з чого почати, і чи взагалі доцільно це робити. Роз’яснення про умови та порядок звернення до суду підготували юристи системи безоплатної правової допомоги.

11:40 21.02.2022

21 лютого Міжнародний день рідної мови.

21 лютого у всьому світі визнано Міжнародним днем рідної мови. Цю дату визначено на 30-ій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в жовтні 1999 року, яка наголосила на важливій ролі мови в розвитку освіти, культури, для консолідації суспільства, формування нації і зміцнення держави.

09:11 21.02.2022

Висловлюємо найщиріші співчуття.

Колектив Отинійської селищної ради висловлює щирі співчуття начальнику Відділу освіти Світлані Бурмай з приводу непоправної втрати – смерті матері.

07:29 20.02.2022