Урочистості до Дня захисників і захисниць України
1 жовтня в селищі Отинія відбулися урочистості з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисників і захисниць України.

Громада вшанувала мужність і героїзм воїнів усіх поколінь — від козацької доби до сучасних захисників, які сьогодні боронять свободу і незалежність України. Зі сльозами згадали Героїв нашої громади, котрі віддали життя за мирне майбутнє.

До присутніх зі словами подяки звернулися селищний голова Олег Савчук та депутат обласної ради Олександр Левицький. Урочистості супроводжували концертна програма за участю дитячих і дорослих творчих колективів громади.

Ми низько схиляємо голови перед нашими воїнами і щоденно складаємо їм любов, шану й вдячність.

Перед урочистостями, у фоє Будинку культури селища Отинія відбувся благодійний ярмарок учнів Отинійського ліцею Отинійської селищної ради на потреби Збройних Сил України.

Слава Україні! Слава Героям! ![]()
