ПОЛЕГЛИХ ЗАХИСНИКІВ З ОТИНІЙЩИНИ НАГОРОДЖЕНО ПОЧЕСНИМИ ДЕРЖАВНИМИ ВІДЗНАКАМИ, НАЖАЛЬ ПОСМЕРТНО.

Дата: 28.08.2024 17:21

Напередодні Дня пам'яті захисників України голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлана Онищук вручила почесні державні та обласні нагороди рідним полеглих Захисників України.

Серед них двоє Героїв з Отинійської селищної територіальної громади нагороджені, на жаль, посмертно.

Відповідно Указу Президента України орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено — Миколу ПАСІЧИНСЬКОГО, жителя села Сідлище, котрий загинув у 2023 році.

Також, медаллю «За заслуги перед Прикарпаття» (посмертно) відзначено жителя селища Отинія, — Романа Грицика, загиблого в «Іловайському котлі» 2014 року.

ВІЧНА ПАМʼЯТЬ ТА СЛАВА ПОЛЕГЛИМ ГЕРОЯМ

За матеріалами офіційної сторінки Світлана Онищук — Голова Івано-Франківської ОВА