До Дня Молоді у м. Івано-Франківську відбулось нагородження представників молодіжних рад та молоді Прикарпаття.

Дата: 20.08.2024 09:25

Молодь області привітала Світлана Онищук Голова Івано-Франківської ОВА.

Грамотою Івано-Франківської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики на Прикарпатті - відзначено Голову Молодіжної ради Отинійської селищної ради — Максима САРАХМАНА.

А також, подякою управління спорту та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації відзначено Молодіжну раду Отинійської селищної ради — за внесок у розвиток молодіжної політики в області.

Дякуємо за відзначення, допомогу: Управління спорту та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, також дякуємо за підтримку та сприяння: Відділ культури, молоді та спорту Отинійської селищної ради Молодіжна рада при Івано-Франківській ОВА Коломийська районна державна адміністрація Відділ освіти Отинійської селищної ради Молодь Прикарпаття

#молодь_Прикарпаття_Творимо_майбутнє_разом

#день_Молоді_на_Прикарпатті_твоя_історія_починається_зараз