Із сумом сповіщаємо про трагічну загибель хороброго воїна-захисника, жителя селища Отинія — ВАСИЛЯ НАЗАРУКА 1978 р. н.

Дата: 16.08.2024 15:39

Василь Назарук, водій автомобільного відділення, мінометного взводу, мінометної батерії, механізованого батальйону, військової частини А4667 — відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обовʼязок в бою за Україну, її свободу і незалежність, 10 серпня 2024 року під час обстрілу FPV-дроном противника отримав поранення несумісні із життям поблизу населеного пункту Стариця, Чугуївського району Харківської області.

Словами неможливо передати біль втрати, який спіткав рідних та близьких Василя. Він був справжнім патріотом, який віддав своє життя за мир та свободу України.

Вічна памʼять герою!