У річницю із дня першого скликання Молодіжної ради Отинійської селищної ради відбулась чергова XVI сесія ради, та нагородження молоді Отинійської селищної територіальної громади.

Дата: 29.07.2024 11:12

Із вітальним словом до молоді звернувся Отинійський селищний голова Олег Савчук, та привітав представників Молодіжної ради із річницею із дня утворення та молодь громади із прийдешнім Днем Молоді. Також, молодь привітав та подякував за роботу представникам молодіжної ради — голова ради Максим Сарахман.

На порядку денному сесії розглянули кілька питань, серед яких Звіт Голови Молодіжної ради Отинійської селищної ради Максима Сарахмана за перший рік роботи ради. Одноголосно, члени Молодіжної ради ухвалили звіт голови ради та визнали його роботу задовільною.

Опісля, секретар ради Марʼяна Звоздяк прозвітувала про роботу робочої групи із розгляду кандидатів на нагородження молоді громади. А далі, заступник голови — керівник апарату ради оголосив рішення Молодіжної ради Отинійської селищної ради щодо відзначення представників молоді Отинійської селищної територіальної громади у різних категоріях.