Пройшла позачергова XVII сесія Молодіжної ради Отинійської селищної ради.

Дата: 29.07.2024 11:10

Вчора, опісля чергової сесії в день річниці утворення Молодіжної ради Отинійської селищної ради, було проведено позачергову сесію, скликану Першим заступником Голови ради. На розгляд позачергової сесії було винесено більше десятка робочих питань.

Серед яких, ухвалено рішення щодо відзначення Дня Молоді — 11 серпня, напередодні, в громаді відбудеться волейбольний турнір та літературний вечір серед молоді.

До Дня Незалежності, 25 серпня, буде проведено інтелектуальний турнір «Що? Де? Коли?» на тематику встановлення української держави.

Розпочато підготовку до проведення військового вишколу для молоді, котрий пройде в польових умовах. А також, складено план співпраці та співробітництво із Молодіжними радами Івано-Франківської області.

Окрмі того, молодіжна рада організує проведення всеукраїнського забігу до Дня памʼяті захисників України «Шаную воїнів — біжу за Героя» 31 серпня 2024 року.