Напередодні Дня Конституції України — 27 червня в Отинійській селищній територіальній громаді пройде велозабіг. Реєстрація!

Дата: 24.06.2024 13:44

28 червня Україна відзначить 28-у річницю із дня ухвалення головного закону держави — Конституції України. Напередодні цього дня, 27 червня (четвер) за організації Молодіжної ради Отинійської селищної ради та Проєкту «Активні парки — локація здорової України Отинійська ТГ» пройде велопробіг визначними історичними місцями громади.

За маршрутом, котрий сягає 26 км. учасники відвідають такі села: Голосків, Скопівка, Сідлище, Молодилів, Струпків, Бабʼянка, Угорники.

До участі допускаються за попередньою реєстрацією, жителі та гості громади, віком від 14 років. (До 14 років, у супроводі батьків чи вчителів) Також важливо, мати справний велосипед. Всіх учасників буде нагороджено сертифікатами.

Реєстрація та усі деталі за посилання: https://forms.gle/9Yowg1xd7bUYqrGo6

Реєстрація буде тривати до 27 червня. Також, реєструватись і брати участь у пробігу можуть жителів сіл, через який буде проходити велопробіг, доєднуючись по маршруту до нас.