Знову ворожа куля розсікла небо над нашою громадою, обірвала життя Захисника, принесла смуток родині та громаді. Знову чорний ворон приніс сумну звістку котра сколихнула нашу громаду.

Дата: 13.06.2024 17:36

Під час виконання бойового завдання загинув житель села Угорники, військовослужбовець Олександр БУРМАЙ 15.05.1974 року народження.

Бурмай Олександр Олегович — навідник взводу охорони, 140-ої роти охорони, військової частини А0742, відданий військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу та незалежність, загинув — 11 червня 2024 року — внаслідок вогневого зіткнення із противником отримавши поранення несумісне із життям.

У загиблого Героя Олександра, залишилось 3-є донечок, та дружина Світлана.

Отинійський селищний голова, депутатський корпус, виконавчий комітет та апарат ради, щиро співчуває начальнику відділу освіти Отинійської селищної ради — Світлані БУРМАЙ, з приводу загибелі чоловіка Олександра, котрий вірний військовій присязі до кінця мужньо виконував військовий обов'язок.

Низький уклін та безмежна вдячність Герою за захист рідної землі та майбутніх поколінь! Нехай світлий, добрий спомин про захисника України назавжди залишиться в наших серцях та спогадах.

Щирі співчуття рідним, близьким, друзям, побратимам Олександра!

Вічна пам’ять та слава Герою!