Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

На Верховинщині та Богорочанщині ліквідовують сказ 

Дата: 11.06.2024 16:27
Кількість переглядів: 11

Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області встановлено сказ ВРХ в одному з населених пунктів Верховинської селищної громади  Верховинського району та сказ собаки в Богородчанській міській громаді Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

Захворювання виявлено за результатами лабораторних досліджень методом люмінесцентної мікроскопії відповідно до звітів про результати дослідження патологічного матеріалу від 05.06.2024 р. № 001169 п.м./24 та від 06.06.2024 р. № 001190 п.м./24.

Спеціалісти територіальних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та Івано-Франківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини провели епізоотичні розслідування за даними випадками.

З метою координації дій з ліквідації захворювання проведено засідання Державних надзвичайних протиепізоотичних комісій, рішенням яких затверджено план заходів з ліквідації сказу, визначено неблагополучні та загрозливі території, накладено карантинні обмеження та розпочато заходи з ліквідації сказу.

В осередках захворювання вживаються всі необхідні заходи з локалізації захворювання відповідно до діючої інструкції.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора