Можливості нового кар’єрного старту для ветеранів та ветеранок

Дата: 10.06.2024 08:45

Центр підготовки операторів БПЛА "Крук" відкриває нову платформу «Курс», що поєднає онлайн-навчання та пошук вакансій від державних і приватних компаній для ветеранів у тому числі й з інвалідністю.

Процес простий: спочатку ви записуєтесь на навчання, проходите курс і тестування. У разі успішного складання тестів вас запрошують на співбесіду.

Поки що платформа працює у тестовому режимі, приймаючи на навчання ветеранів невеликими групами й супроводжуючи їх аж до моменту співбесіди.

До проєкту вже долучилися провідні компанії сфер безпеки, агропромисловості, фармацевтичного виробництва та будівництва. Вони пропонують навчання з можливістю працевлаштування незалежно від наявності попереднього досвіду роботи.

Ветеранська платформа «Курс» реалізується за участі Міністерства у справах ветеранів України та при підтримці фонду Відродження.

Скористайтеся можливістю знайти своє покликання в новій професії!