Не встигла громада оговтатись від горя, як знову чорний ворон приніс сумну звістку.

Дата: 07.06.2024 17:15

Із сумом сповіщаємо про смерть військовослужбовця Сергія КАРМАЛІТА — жителя села Закрівці Отинійської селищної територіальної громади.

КАРМАЛІТА Сергій Іванович — головний сержант взводу протитанкових ракетних комплексів роти вогневої підтримки, військової частини А3892, раптово помер 06 червня 2024 року.

Завтра, 08 червня відбудеться прощання громади із померлим захисником (зі сторони м. Івано-Франківськ) О 12:00 на площі біля памʼятника Тарасу Шевченку в селищі Отинія, опісля того, тіло померлого військового буде перевезено в с. Закрівці, вул. Шевченка 6, де о 14:00 розпочнеться чин парастасу (панахиди), далі, розпочнеться чин похорону.

Відповідно до Розпорядження Отинійського селищного голови № 68-О від 06.06.2024 року, 08 червня на території Отинійської селищної територіальної громади ОГОЛОШЕНО ДНІ ЖАЛОБИ за померлим Захисником Сергієм КАРМАЛІТОЮ.

Щирі співчуття всім рідним нашого захисника. Вічна памʼять!