Відбірковий етап огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості

Дата: 31.05.2024 11:29

Відповідно до Положення про Всеукраїнський огляд-конкурс клубних закладів у сільській місцевості, затвердженого наказом Міністерства культури України від 30.06.2017р. №619, наказу управління культури, національностей та релігій № 24-ОД від 05.04.2024р. «Про регіональний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості», розпорядження Отинійського селищного голови № 50 від 29.04.2024р.відбувся відбірковий етап огляду–конкурсу клубних закладів у сільській місцевості. В конкурсі взяли участь 12 клубних закладів громади, з них: 2 - Будинки культури, 1 - Народний дім, 9 - клубів. В ході відбіркового конкурсу особлива увага зверталася на стан матеріально-технічної бази клубних закладів, рівень кадрового забезпечення, різноманітність форм та методів роботи, спрямованих на духовне відродження, національно-патріотичне виховання та задоволення культурних потреб жителів села, взаємодія з навчальними, позашкільними закладами у навчанні та вихованні дітей та молоді, співпраця з громадами. За поданими матеріалами журі визначило переможців:

І місце – Будинок культури с. Виноград

ІІ місце – Будинок культури с. Лісний Хлібичин

ІІІ місце – клуб с. Угорники

Матеріали на Будинок культури с. Виноград подаються у навчально-методичний центр культури і туризму Прикарпаття для участі у регіональному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості.