Нагородження учнів закладів освіти громади.

Дата: 30.05.2024 17:03

Сьогодні в Будинку культури селища Отинія було проведено почесне нагородження учнів освітніх закладів Отинійської селищної територіальної громади, які стали переможцями всеукраїнських, районних та обласних олімпіад та конкурсів.

На святі були присутні: Отинійський селищний голова Олег САВЧУК та начальниця відділу освіти Отинійської селищної ради Світлана БУРМАЙ, що звернулися з привітаннями до всіх учнів та вчителів, привітали із завершенням чергового навчального року з новими звершеннями і нагородили почесними грамотами та грошовими сертифікатами учнів та їхніх наставників.

Також відзначали директорів закладів освіти, адже вони пліч-о-пліч йшли разом зі своїми дітьми до цих вершин.

Панувала затишна та святкова атмосфера і в перервах між нагородженнями звучали чудові художні номери у виконанні творчих колективів громади.