«Героям незламної країни наша шана і вдячність»

Дата: 24.05.2024 11:15

23 травня Україна вшановує Героїв, що в часи становлення української державності, починаючи від з княжих часів, козацької доби, визвольних змагань ХХ століття, а особливо учасників російсько-української війни боронили і боронять рідну землю від ворога. У цій важкій борні гинули і гинуть сотні і тисячі українських Героїв, вписавши в нашу історію свої імена. З вдячністю і молитвою схиляємо голови перед їх світлою пам’яттю. Прислухаймось у цей день до голосу героїв, що одним з’єднаним могутнім хором до нас промовляють: «Українці! Будьте гідними! Боріться за своє достойне життя! Здійсніть наш заповіт». І коли цього голосу слухатимуть мільйони, ми зможемо спокійно глянути у майбутнє. З вірою у щасливе майбутнє наші воїни дають відсіч російському агресору і всі ми молимо Бога аби захистив і зберіг їх життя. Хай на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, знову запанує мир!