Обласний відкритий фестиваль народного танцю «Арканове коло»

Дата: 27.05.2024 11:13

26 травня 2024 року у м. Івано-Франківськ відбувся фестиваль народного танцю «Арканове коло» З початку повномасштабного вторгнення, як ніколи, постало питання про українську ідентичність та важливість збереження української культури. Адже, це невід'ємна частина нашої державності. Метою фестивалю є розвиток та популяризація народної хореографії, пропаганда національної єдності за допомогою танцювальної культури, демонстрація кращих зразків народного танцю, в яких збережено багатовікові традиції та цінності українського народу.

У фестивалі взяли участь 36 колективів всього 700 учасників, а це кращі колективи народного танцю Івано-Франківської області та запрошені гості з Львівської, Чернівецької, Тернопільської та Хмельницької областей. Від Отинійської громади виступив народний аматорський хореографічний колектив «Тайстра» клубу с. Ворона під керівництвом Світлани Кобилянської.