В Отинійській селищній територіальні громаді відбувся тренінг для молоді на тему: "Молодіжна Лідерська Ініціатива: Зміцнення спроможності для участі в громадському житті"

Дата: 02.05.2024 09:06

Розпочали проведення тренінгу із привітання молоді: Голова Молодіжної ради Отинійської селищної ради Максим САРАХМАН та Начальник відділу культури, молоді та спорту Отинійської селищної ради Любов ДУТЧАК.

Далі, представники учнівських самоврядувань та молоді громади мали можливість взяти участь у тренінгу, опрацювавши сильні та слабкі сторони розвитку громади, проблеми котрі виникають у громаді та інше що турбує молодь Отинійської селищної територіальної громади.

Ця зустріч організована громадською організацією «ТИЗМІНИ» у межах проєкту «Молодь за активну громаду», що фінансується Радою Європи у межах діяльності проєкту «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ».

ТиЗміни

Офіс Ради Європи в Україні - Київ

Міністерство молоді та спорту України

Відділ культури, молоді та спорту Отинійської селищної ради