ВОСТАННЄ ДОДОМУ: ЗУСТРІЛИ "НА ЩИТІ" ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ ВАСИЛЯ СОЛОВЧУКА жителя села Голосків.

Дата: 13.04.2024 14:12

Сьогодні, живим коридором, зі схиленими головами, зі сльозами на очах, з квітами та прапорами зустрічала Отинійська громада загиблого Героя Василя Михайловича Соловчука.

ВАСИЛЬ СОЛОВЧУК 1981 року народження, вірний військовій присязі, захищаючи цілісність та державний суверенітет України, загинув біля населеного пункту Терни, Краматорського району Донецької області 25 березня 2024 р. Він віддав за Україну найдорожче — своє життя. Василю було 43 років...

Чин парастасу за загиблим захисником розпочнеться сьогодні о 20:30 в селі Голосків, вул. Січових-Стрільців 16.

Чин похорону завтра, 14 квітня о 14:00 год.

Громадо! Не забуваймо, завдяки кому ми сьогодні живемо. Гідно проведімо в останню путь загиблого Захисника України!

Вічна ПАМ'ЯТЬ і СЛАВА ВОЇНУ ВАСИЛЮ!