Уряд уточнив перелік внутрішньо переміщених осіб, які матимуть можливість отримувати соціальну допомогу ще протягом 6 місяців, зокрема це стосується найбільш вразливих категорій громадян.

Дата: 29.03.2024 17:26

Також звертаємо увагу на те, що термін подання заяв на перепризначення виплат для ВПО був продовжений до 30.04.2024. Особи, які звернуться із заявою у квітні, отримають кошти за березень. Якщо ж заяву подати у травні, то допомога буде призначена з місяця звернення.

Протягом 2-х місяців після призначення допомоги, переселенці, які не працюють та не доглядають за дітьми/особами з інвалідністю, мають сприяти своїй зайнятості. Наприклад, стати на облік у Центр зайнятості, зареєструватися як ФОП, отримати ваучер на навчання чи мікрогрант для створення власного бізнесу тощо.

#державнадопомога #соціальнапідтримка #переселенці #ВПО #соціальнавиплата