До відома жителів, суб’єктів підприємницької діяльності та керівників бюджетних підприємств, установ та закладів!

Дата: 29.03.2024 11:14

На підставі рішення виконавчого комітету Отинійської селищної ради          від 26.03.2024 № 73/2024 «Про місячник благоустрою територій населених пунктів Отинійської селищної територіальної громади» в квітні-травні         2024 року в громаді оголошено проведення місячника благоустрою та участь в щорічній всеукраїнській акції «За чисте довкілля».

Згідно з вищезазначеним, у відповідності до пункту 2 рішення, просимо протягом квітня-травня 2024 року забезпечити дотримання чистоти і порядку на території громади та приведення закріплених, підзвітних, підпорядкованих та прилеглих територій і об’єктів у належний санітарно-технічний стан: прибирання приватного і багатоквартирного секторів, автобусних зупинок, спортивних майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, місць почесних поховань, очищення берегів водойм та зелених зон, парків і скверів.